• 0 (312) 431 76 76
  • 0 (312) 431 76 00

Faaliyet Alanlarımız

Faaliyet Alanlarımız

- Özel Sağlık Kuruluşları, Hastaneler, Avm, Fabrika, Plaza, Otel, Spor Kompleksleri, Öğrenci Yurtları ve diğer birçok tesisler için profesyonel hizmetler,

- Eğitim kurumlarımızda özenle eğittiğimiz Özel Güvenlik personellerimizle ziyaretçilerinizin ve çalışanlarınızın her zaman güvende olmalarını sağlarız.

- Üst düzey Teknoloji ile üretilmiş ekipmanlarla donatılmış Özel Güvenlik görevlilerimiz iş yeri ve tesislerinizi en az sizler kadar sahiplenerek güvenliğinizi sağlayacaklardır.

- Üstün hizmetimizi rutin denetimlerimizle sağlarız. Böylece tehdit, takip, raporlama, analiz ve değerlendirmelerle güvenliğinizin tam içinizin rahat olmasını sağlarız.

- Organizasyon komitelerinin ihtiyacı olan Özel Güvenlik hizmetini tüm fiziki, teknik ve teknolojik desteklerini firmamız sağlamaktadır.

- Özellikle halka açık organizasyonlarda kendi eğitim kurumumuzda titizlikle eğittiğimiz görev becerisi yüksek sertifikalı özel güvenlik personelimizle tüm koşullarda güvenliği sağlamak hizmet amaçlarımızın başında gelmektedir.

- Sizlere huzurlu bir ortam yaratmak amacıyla risk analizleri yaparak ve 24 saat kesintisiz hizmet vermek esasıyla güvenliğiniz sağlamak ana ilkemizdir.

Copyright © 2017 Tema Güvenlik. Tüm Hakları Saklıdır.

Web Tasarım My Medya